Kurumsal Üyeler
Kategoriler
Öz Metro Nakliyat - Ankara / Yenimahalle Nakliyat

Öz Metro Nakliyat

Firma toplam 2 yorum almış, 839 kez incelenmiştir.

Yenimahalle, Ankara

Adres: Demetgül Mh. Şehit Hüseyin Açıkbaş Sk. No:45/A

FİRMA HAKKINDA

Öz Metro Nakliyat, evden eve taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren, uzman kadrosu ve yıllara dayalı tecrübesi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Ankara merkezli nakliyat firmasıdır.

Ankara şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerimizde, günümüz müşteri taleplerini ve uygulanması gereken teknolojik gelişmeleri sürekli takip edip uygulayarak hizmet kalitemizi sürekli artırmaktayız.

Yoğun rekabetin yaşandığı taşımacılık sektöründe firmamızın uygun nakliye fiyatları sayesinde tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti en iyi fiyatlar ile sunmaktayız.

Gerek Ankara içi gerekse diğer tüm illere evden eve nakliyat talepleriniz için firmamızı istediğiniz an arayıp bilgi almanın mümkündür. Sizi de değerli müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

FİRMA RESİMLERİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Umut Sözübir 5.0
    24-01-2019 20:08:17

    Bir hafta önce taşıma için Öz metro firmasıyla anlaştım. Evimi çok özenli taşıdılar, hiç bir şeyim kırılmadı, mobilyalarım sapasağlam demonte ve monte edildi. Firma ve ekibine iyi iş çıkardıkları için çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

  • Tezcan Kizilfelhan 5.0
    24-01-2019 20:10:38

    Ankara sincandan polatlıya taşıması için öz metro cengiz beyle anlaştım, sabah 8 de geldigi ekibiyle eşyalarımı komple sardılar. Güvenle huzurla taşınmamı sagladılar. Öz metro ekibine tşk ederim. Güvenli taşınmanız için tercih öz metro.

Öz Metro Nakliyat
Öz Metro Nakliyat

04-06-2020

http://www.ozmetronakliyatankara.com

MESAJ GÖNDER

Gönderdiğiniz mesaj direkt firmaya iletilecektir.

FİRMA KONUM

FİRMA KAREKOD

TR NAKLİYATÇILAR - Evden Eve Nakliyatçılar - Şehiriçi Nakliyatçılar - Şehirler Arası Nakliyatçılar